O mnie

Nigdy nie lubiłam pisać o sobie, więc mam nadzieję, że Was nie zanudzę ;) Ot jestem zwykłą 26-latką, która żyje w świecie muzyki, filmu i podróży (na razie tylko palcem po mapie i po kontraktach w pracy ;)) Marzę o podróży po Hiszpanii i wizycie w Indii. Uwielbiam mojego kota równie mocno co gorący piasek pod stopami i szum morza.


Zawsze uważałam, że wizytówką kobiety są zadbane ręce. To przekonanie i nuda jednego z letnich popołudni zaowocowała stworzeniem mojego pierwszego zdobienia – truskawek. Wtedy też zrozumiałam, że paznokcie nie muszą być nudne. To właśnie zaowocowało poszukiwaniem inspiracji na kolejne proste zdobienia. Właśnie tak trafiłam na bloga B.. Należą się jej tutaj specjalne podziękowania, bo to ona zmotywowała mnie, żeby stworzyć własne miejsce w sieci. Początki nie były łatwe. Nie miałam doświadczenia, brakowało mi oryginalnych pomysłów, a i lakierowe zasoby były ubogie. Z czasem jednak wszystko zmieniło się na lepsze. To miejsce jest idealnym dowodem na to, że „praktyka czyni mistrza”. A przynajmniej powoduje doskonalenie swoich umiejętności.Z racji, że natura nie obdarzyła mnie pięknymi, długimi i smukłymi paznokciami staram się przy każdej okazji udowadniać, że i krótkie paznokcie mogą być ciekawe i da się na nich stworzyć równie piękne zdobienia jak na tych długich. Możliwe, że właśnie dlatego też najczęściej sięgam po prostu rozwiązania. Najczęściej są to stemple, ćwieki i lakiery o wykończeniu holograficznym.

Mam nadzieję, że ten mój internetowy "dom" stanie się dla Was miejscem gościnnym, takim, gdzie się z przyjemnością zagląda. To dla mnie miejsce idealne na ukojenie nerwów, podzielenie się radością, podzieleniem się życiowymi rozważaniami. Mam nadzieję,  że będziemy mogły się tutaj wzajemnie inspirować i dzielić pomysłami.

Labels

B. Loves Plates (12) Bajszer (4) Beauty Forum (2) biały (33) Born Pretty Store (36) brokat (25) Color Club (8) Colour Alike (38) czarny (43) czerwony (38) Essie (16) fioletowy (57) Golden Rose (62) holograficzny (40) KkCenterHk (20) kwiaty (19) multi color (21) nail art (97) naklejki wodne (8) niebieski (84) nude (27) OPI (10) Orly (16) P2 (15) piaski (17) pomarańczowy (25) Promoto-Promoto (26) Revlon (11) Rich Color (24) różowy (83) Sally Hansen (11) stamping (37) stemple (45) studs (18) Swatche (92) szary (12) topper (15) Wibo (20) z pamiętnika grubasa (2) zdobienie (110) zielony (68) złoty (19) żółty (31)

Facebook

Instagram